piątek, 25 kwietnia 2014

Wielkanoc 2014 - podsumowanie

Tegoroczne święta Wielkanocne były dla nas szczególne. I choć przede wszystkiem, to jednak nie tylko dlatego, że to pierwsze, które spędzaliśmy w powiększonym gronie;) Z powodu zamieszania i piętrzącej się listy obowiązków nie zdążyłam nawet złożyć w porę blogowych życzeń, a co dopiero sfotografować tak jak bym chciała wszystkich przygotowań. Żeby jednak nie zaczynać od wymówek serwuję porcję zaległych zdjęć. Niech to będzie podsumowanie Wielkanocy 2014.W pokoju dziecięcym dekoracje bardzo skromne. Uznałam, że jest wystarczająco kolorowy na codzień i ograniczyłam się tylko do kilku... kotków...

i zajączków.

W pokoju dziennym po gniazdku z bazi postanowiłam urzeczywistnić inny pomysł, który chodził za mną już od wieków, ale jakoś zawsze brakowało mi na niego czasu. Nie taki znowu wianek, bo o średnicy bagatela 50 cm powstał z gałązek płaczącej brzozy. Niedbale uwity, myślałam że rozpadnie się zanim zdążę go skończyć, zaskoczył mnie jednak i na przekór obawom dzielnie się trzyma. Na wszelki wypadek zawiązałam go w kilku miejscach brązową żyłką.

Choć podoba mi się nawet taki w wersji naturalnej, wdzięcznie prezentuje także drobne dekoracje. Myślę że mogą to być pisanki, sztuczne ptaszki i kwiaty papierowe, a nawet żywe jeśli nie szkoda nam, że prędko zwiedną.


Co było pierwsze? Jajko czy... zając?;)

 Na stole pojawił się wiosenny blady róż, ale tylko w subtelnych akcentach.Nawet w łazience pojawił się maleńki szklany ptaszek.

Mam nadzieję, że wspominacie minioną Wielkanoc równie wspaniale jak my.

2 komentarze:

Naprawdę doceniam to, że postanowiłeś poświęcić mi swoją uwagę i pozostawić po sobie parę słów. Szanuję Twój czas i dlatego zdecydowałam nie utrudniać Ci dodatkowo komentowania rezygnując z haseł obrazkowych i moderacji. W zamian proszę:
1. nie przeklinaj
2. nie obrażaj
3. nie reklamuj
Ufam, że nie zawiedziesz mojego zaufania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...