środa, 31 grudnia 2014

To (nie) takie proste!

Powrót do pisania po dłuższej nieobecności jest trudny - wie to każdy, kto przeszedł "blogowy kryzys". Tylko czy ja w ogóle przechodziłam kryzys? Raczej chyba poświęcanie kilku godzin w tygodniu na przygotowywanie postów zaczęło przekraczać moje możliwości. Fizycznie. Nie sprzyjała też na pewno ponura pogoda przez którą byliśmy zmuszeni doświetlać pokoje lampami nawet w południe. Po prostu. Tylko i aż. W końcu nazwa bloga zobowiązuje;) A z każdym kolejnym dniem zwłoki było tylko trudniej zasiąść ponownie do komputera i przede wszystkim do aparatu. 
W ciągu ostatnich miesięcy sporo się wydarzyło i chociaż w sumie wszystko jest po staremu, to jednak nic już nigdy nie będzie takie samo. Ciężko mi dziś powiedzieć czy i jak często będę się tu jeszcze pojawiać. Nie wpisuję bloga na listę postanowień noworocznych. Pewnie jak większość z Was nie lubię presji i przymusu. Mam n a d z i e j ę, że wkrótce znowu się spotkamy i będę miała okazję o wszystkim opowiedzieć. Tymczasem pragnę Wam tylko podziękować. Wam, którzy sprawiliście, że statystyki bloga wciąż szemrzą delikatnym pulsem. Wam, którzy nawet nie skąpiliście czasu, by napisać do mnie w komentarzu lub prywatnej wiadomości. Przepraszam, że kazałam Wam czekać bez słowa. 

Przed nami ostatnia noc w roku. Bawcie się lub odpoczywajcie - co tylko sprawi Wam przyjemność. Życzę Wam byście w nadchodzącym 2015 nie zmarnowali ani sekundy.


Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Dobrze że jesteś :)
  Mam nadzieję, że jednak czasem tu coś napiszesz, pokażesz - mimo różnych życiowych zawirowań i trudności.
  Życzę Ci, aby nowy rok był lepszy, pomyślniejszy, pełen twórczej weny i dobrych dni.
  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli wrócisz, będzie bardzo miło, tak jak piszesz, nikt nie lubi przymusu...
  Tymczasem - zdrowia, uśmiechu i wielu zdarzeń wartych zapamiętania w 2015 roku, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a zatem niech 2015 będzie lepszy, niech da trochę wytchnienia ale też niech będzie twórczy i satysfakcjonujący.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Mauro, mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku
  Życzę Ci i Twoim bliskim zdrowia, spokoju, miłości, spełnienia marzeń i przede wszystkim ..wracaj Tu kochana choć od czasu do czasu :-))) bo tęsknimy za Twoimi wpisami !
  Pozdrowienia noworoczne !
  Kasia

  OdpowiedzUsuń

Naprawdę doceniam to, że postanowiłeś poświęcić mi swoją uwagę i pozostawić po sobie parę słów. Szanuję Twój czas i dlatego zdecydowałam nie utrudniać Ci dodatkowo komentowania rezygnując z haseł obrazkowych i moderacji. W zamian proszę:
1. nie przeklinaj
2. nie obrażaj
3. nie reklamuj
Ufam, że nie zawiedziesz mojego zaufania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...