poniedziałek, 12 maja 2014

Jeden wazon - cztery dekoracje

Ile razy szukając pomysłu na zmianę dekoracji wydaje nam się,  że wszystkie nasze zgromadzone skarby już się opatrzyły i bez nowego zakupu ani rusz? A co jeśli powiem,  że prawdopodobnie nie wykorzystujemy w pełni potencjału już posiadanych przedmiotow?
W dzisiejszym krótkim wpisie chciałabym pokazać jak na cztery różne sposoby wykorzystałam najzwyklejszy szklany wazon-cylinder.

cztery sposoby na dekorację z wazonem

Rozwiązanie z pozoru najbardziej oczywiste,  nalewamy wodę i wkładamy bukiet, jednak może zamiast nietrwałych kwiatów wykorzystać zielone gałązki?  Tu w wazonie bluszcz uszczknięty podczas weekendu na letnisku. Stoi juz miesiąc i nie widać po nim śladów zmęczenia. 


Jeśli jednak cięte kwiaty, to może w wersji xs? Uroczy bukiecik uchronimy przed ciekawskimi małymi rączkami umieszczając go w większym wazonie.


W troszkę surowszym klimacie.  Niewielki doniczkowy kwiatek wstawiony do wazonu nie tylko ładnie wygląda, zyska też w ten sposób podparcie dla wiotkich gałązek - zbędne będą odbierające urok podpórki.A na koniec moje ulubione rozwiązanie. Może spodoba się miłośnikom ekspozytorów?
Czasem jedyne czego potrzeba - to puścić wodze fantazji, prawda?:)  Pozdrawiam nadal z urlopu w leśnym domku.

4 komentarze:

Naprawdę doceniam to, że postanowiłeś poświęcić mi swoją uwagę i pozostawić po sobie parę słów. Szanuję Twój czas i dlatego zdecydowałam nie utrudniać Ci dodatkowo komentowania rezygnując z haseł obrazkowych i moderacji. W zamian proszę:
1. nie przeklinaj
2. nie obrażaj
3. nie reklamuj
Ufam, że nie zawiedziesz mojego zaufania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...